سنگ کوارتز مقرون به صرفه آشپزخانه نقاشی روی میز آشپزخانه

سنگ کوارتز مقرون به صرفه آشپزخانه نقاشی روی میز آشپزخانه

آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه جزیره می تواند ظروف آشپزخانه را به طور کامل در خانه زندگی کند، دیگر می تواند به روح بقیه از آسمان و زمین برای این ایده قالب بندی شود، بسیاری از ویژگی های با طراحی مخفی دستیابی به برنامه ریزی، بنابراین ...

چت کن

جزئیات محصول

سنگ جدول کوارتز مقرون به صرفه آشپزخانه آشپزخانه

آشپزخانه به سبک جزیره می تواند وسایل آشپزخانه را به طور کامل در خانه زندگی کند، دیگر می تواند به روح بقیه بهشت ​​و زمین برای ایده شکل گیرد، بنابراین بسیاری از ویژگی های طراحی پنهان برای رسیدن به برنامه ریزی، به طوری که بصری ساده تر و تمیز، مانند اتاق نشیمن در اتاق نشیمن به طور کلی. در استفاده از عملکرد زندگی، می تواند آشپزخانه باز را به عنوان یک مرکز زندگی در خانه مورد توجه قرار دهد، استفاده از عملیات، شیوه زندگی و دیگر نیازهای عملکردی را در هم می آمیزد کشف سطح درونی ایده های واقعی، انسجام نیروی محور مرکزی خانواده است.

مشخصات.

عناصر سنگ کوارتز

کریستال سنگ کوارتز طبیعی .............................................. ............................ 93٪

رزین های عملکرد ویژه ............................................... ............................... 6٪

رنگدانه ها و کمکی ............................................... ..................................... 1٪

شش راهنمایی برای طراحی آشپزخانه آشپزخانه

1. آیا می خواهید با جزیره کار کنید؟ قبل از اینکه بتوانید اندازه جزیره را تعیین کنید، بهتر است آنچه را که میخواهید انجام دهید، در نظر بگیرید؟ هدف آن چیست؟ آیا می خواهید آن را بخورید، آماده کنید و یا غذا بخورید؟ اگر میخواهید یک سینک بسازید، سپس جزیره برای طراحی یک بزرگتر، اگر بخواهید از آن برای خوردن استفاده کنید، باید بعضی از پایین صندلی را طراحی کنید، بسته به نیازهای شما یا تصمیم گیری.

1.png

2. شما می خواهید در جزیره قرار دهید؟ اگر قصد دارید لوازم را در این جزیره قرار دهید، جزیره فضای ذخیره سازی یک طراحی منطقی است. اگر جزیره در این جزیره غرق شود، این جزیره باید برای فضای اتاق ماشین ظرفشویی باشد، و ماشین ظرفشویی در سمت چپ یا راست است، اما توجه کنید. همچنین، اگر قصد دارید یک یخچال کوچک در این جزیره نصب کنید، باید فضای یخچال را طراحی کنید.

2.png

3. چقدر فضا نیاز دارید؟ این بیشتر به ساختار طرح آشپزخانه شما وابسته است. اگر در بقیه آشپزخانه شما مقدار زیادی کابینت داشته باشید، این جزیره را می توان با فضای ذخیره سازی طراحی کرد. اگر این جزیره شما منطقه ناهارخوری اصلی شما باشد، پس شما باید یک سینک را در جزیره نصب کنید، و از این رو استفاده می شود و برای غذا برای ظروف آشپزخانه یک فضای ذخیره سازی کمی استفاده می شود.

4.jpg

5. طرح کلی آشپزخانه را در نظر بگیرید. آشپزخانه یک فضای پر مشغله است، و هنگامی که کار پخت و پز انجام می شود، طرح آشپزخانه نقش تعیین کننده ای در کارایی کار خواهد داشت. منطقه ناهارخوری این جزیره باید با میزهای آشپزخانه پشت آن هماهنگ باشد و باید بتواند اطمینان حاصل کند که کار صاف و قابل دسترس است.

6.png

صفحات رنگ کوارتز سنگی

1.png

3.png

4.png

2.png

کوارتز نهایی تکمیل شده است

11.jpg

جزئیات بسته بندی کوارتز

12.jpg

نمایشگاه کارگاه سنگ کوارتز

13.jpg

Hot Tags: سنگ مجسمه کوارتز سنگ مصنوعی آشپزخانه نقاشی countertops، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

پرس و جو

محصولات مرتبط