طراحی مدرن استرالیا قرمز براق بالا نصب دو نقاشی اسپری پایان بسته کابینت آشپزخانه

بالا براق قرمز استرالیا مدرن طراحی نصب دو بسته پایان اسپری نقاشی کابینت آشپزخانه قرمز مترادف با قدرت و مد، کت و شلوار جسورانه و بی بند و بار دوستان خروجی است. استفاده از رنگ قرمز در آشپزخانه, آشپزخانه شور و شوق به گرم, آشپزخانه به تحریک پذیر عاشقانه می توانید اجازه دهید...

چت کن

جزئیات محصول

بالا براق قرمز استرالیا مدرن طراحی نصب دو نقاشی اسپری پایان بسته کابینت آشپزخانه

قرمز مترادف با قدرت و مد, کت و شلوار جسورانه و بی بند و بار خروجی دوستان. استفاده از رنگ قرمز در آشپزخانه, آشپزخانه شور و شوق به گرم, آشپزخانه به تحريك احساسات عاشقانه می توانید اجازه دهید، همچنین می تواند تبدیل به زندگی کسل کننده. سرخ و سفید با هم، اغلب مطابقت عملکرد ترکیب رنگ چنین جوانی و سرزندگی، ارسال انرژی مثبت برای مدرن زندگی شهری. در collocation قرمز و سفید باید پرداخت توجه به نسبت collocation وقتی قرمز بزرگ است، خلق و خوی گرم و عاشقانه است.

اگر شما ترجیح می دهید قرمز, شما برخی از رنگ به استفاده کنید. زمانی که آنها با هم شکل بخشی جدایی ناپذیر از صورت قرمز کابینت استریو پلت فرم جزیره قرمز و قرمز نوار مدفوع فرم سه امتیاز صورت قرمز از شور و شوق و جسورانه و بی بند و بار است.

مشخصات.

مدل

LQ-11

کابینه نوع

براقیت بالا lacuqer قرمز کابینت آشپزخانه

پانل درب

18 mm MDF براق قرمز رنگ پخت رنگ آشپزخانه درب پانل

کابینت جعبه

16 18 mm تخته سه لا با ملامین به پایان برسد.
صفحات چوبی MFC 16 / 18mm با ملامین به پایان برسد.
تخته سه لا 16/18 میلی متر با روکش توس نقاشی پایان.

مدل درب

بستگی به مشتری

سخت افزار

بلوم / DTC / Hettich دیگر برند سخت افزار

کشورهاي

1 مجموعه کابینت

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو

 

 

 

پرسش و پاسخ برای کابینت آشپزخانه

نحوه طراحی آشپزخانه شما
1. بودجه را.
قبل از طراحی خود را دیوانه شما اول باید چقدر پول شما می توانید صرف نظر. طراحی آشپزخانه را می توان گران. اول، پیدا کردن کار چقدر پول شما باید تسلط می توانید که آیا شما نیاز به خرید لوازم خانگی و چه سربار بزرگ دیگر وجود خواهد داشت, شما می توانید خود را انتخاب کنید.

  1. که تصمیم به اجرای طرح طراحی.

طراحی کامل و تمام ساخت و ساز خود را انجام دهد یا استخدام پیمانکار برای ساخت و ساز? چون سطح ساخت و ساز را به طور مستقیم تعیین کننده نیاز به فکر کردن به این که آیا طرح شما می توانید. همه ساخت و ساز توسط خودتان اگر شما قصد دارید انجام دهید، شما نیاز به ایجاد اطمینان حاصل کنید که شما واقعا می تواند شما را طراحی.
3 مطمئن شوید که محدودیت زمانی.
به عنوان مثال، اگر شما باید آشپزخانه تزئین قبل از جمع خانواده و یا چند ماه به کامل قبل از اولین نوزاد متولد شد. شاید شما برای آشپزخانه خود طراحی شده، زمان محاسبه شده توسط مشتریان خود می گویند. این تا حد زیادی طراحی شما چه تعیین خواهد شد و که ساخت بتن را انجام دهد.
4 سبک کلی را انتخاب کنید.
اول از همه به سبک طراحی کلی. شما نیاز به در نظر گرفتن این سبک می تواند کاملا مناسب برای طراحی کلی ساختمان، در غیر این صورت عجیب نگاه کنید. سعی کنید آنچه را دوست دارید و عملی را انتخاب کنید. بتن از جمله هنرمند سبک، سبک مدرن، سبک اروپایی، آمریکا، فرانسه، کلبه کلبه کشور سبک، خانه مزرعه، بستر سبک، سبک رستوران کوچک و دیگر الهام بخش طراحی، و غیره.

  1. چقدر فضای ذخیره سازی حاصل کنید.

چقدر شما باید در زمان معینی از مواد غذایی کنسرو و جعبه در نظر گرفتن نیاز به ذخیره شدن و خیلی چیزهای دیگر نیاز به ذخیره می شود، مانند چند گلدان قوطی کارد و رژیم غذایی، و غیره. فروشگاه مقادیر عظیمی از موارد انتخاب بسیار عاقلانه است. شما می توانید ذخیره سازی اتاق کنار آشپزخانه و یا در جاهای دیگر مانند زیرزمین ساخت.

  1. با استفاده از ابزار برای کمک به برنامه.

طوری که شما می تواند بهترین راه برای پیدا کردن فضای قبل از پیاده سازی خود را طراحی شما روش های گوناگونی برای آنها، استفاده کنید. آیا برای استفاده از ابزارهای سنتی مانند کاغذ و مداد یا طراحی نرم افزار می توانید جمع آوری بهترین چیدمان و اینها با هم چه خوب است کشف کردن.
بسیاری از نرم افزار مربوطه می توانید آنلاین استفاده می شود، رایگان و نیاز (اگر شما می خواهید یک نرم افزار قوی تر) پرداخت. شما می خواهید را انتخاب کنید وب سایت های قابل اعتماد برای دانلود نرم افزار. استفاده از این نرم افزار نه تنها می تواند شما نیز می تواند کمک به شما طراحی طرح رنگ و 3 d ارائه کل آشپزخانه، پیدا کردن بهترین چیدمان آشپزخانه.
اگر شما هنوز به استفاده از کامپیوتر استفاده می شود، شما می توانید طرح طرح روی کاغذ رسم. تا زمانی که شما راضی بر روی یک تکه کاغذ رسم طرح ساختمان (نسبی) و دیگر تکه کاغذ رسم همه موارد (متناسب) و سپس قطع them.Combination شما ترتیب آنها را می توانید.

Hot Tags: طراحی مدرن استرالیا بالا براق قرمز نصب دو بسته پایان اسپری نقاشی کابینت آشپزخانه، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

پرس و جو

محصولات مرتبط