وینیل پیچیده MFC دانه چوب ملامین مواجه صفحات چوبی درب کابینت آشپزخانه

وینیل پیچیده MFC دانه چوب ملامین مواجه صفحات چوبی درب کابینت آشپزخانه

وینیل پیچیده MFC هیئت دانه ملامین مواجه صفحات چوبی درب کابینت آشپزخانه بشقاب ملامین در نام خانوادگی ملامین روکش تخته سه لا, کاغذ ملامین آغشته است با رنگ های مختلف و یا بافت کاغذ آغشته به چسب رزین های ملامین به رشته خاص درمان و خشک، فروشگاه...

چت کن

جزئیات محصول

وینیل پیچیده MFC دانه هیئت ملامین مواجه صفحات چوبی درب کابینت آشپزخانه

نام کامل بشقاب ملامین ملامین روکش تخته سه لا است ملامین آغشته کاغذ با رنگ های مختلف و یا بافت کاغذ در چسب رزین های ملامین به درجه خاصی از پخت خیس و خشک، فروشگاه ساز و برگ است در تخته خرده چوب و تخته ام دی اف یا hardboard سطح از طریق با فشار دادن گرم.

مشخصات.

مدل

63 میلی لیتر

کابینه نوع

نئوپان استاندارد E1 با دانه چوب ملامین كابينت

پانل درب

18 mm نئوپان با ملامین دانه چوب پایان پانل درب

کابینت جعبه

تخته سه لا 16 / 18mm با ملامین پایان (سفید رنگ)
صفحات چوبی 16 / 18mm (نئوپان) با ملامین به پایان برسد. (سفید رنگ)

مدل درب

پانل درب تخت 18 میلی متر با آب بندی لبه پی وی سی

سخت افزار

بلوم / DTC / دیگر برند سخت افزار

کشورهاي

1 مجموعه کابینت

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو / آفریقا

مارک های بین المللی ده رنگ

1. Akzo نوبل - (هلند)، Akzo نوبل (هلند) $23000

Akzo نوبل (Akzo نوبل) در هلند، شرکت متنوع مشتریان در سراسر جهان به ارائه محصولات دارویی است، در حال حاضر استخدام کارمندان حدود 42000 در 80 کشور دنیا پوشش و chemicals.Companies. با توجه به عملکرد فروش محصولات مختلف، درصد سهم مواد مخدر، 25% پوشش است 41%، 34% مواد شیمیایی. پوشش صنعت برای سال های بسیاری از صدر جهان نام، m موفق & سلطنتی شیمی صنعتی (ICI) بوده است.

2. هنکل (آلمان)، هنکل (آلمان) 13400 دلار

سابقه بیش از یک صد سال، هنکل (هنکل) کسب و کار در سراسر اروپا و آمریکای شمالی و آسیا و آمریکای لاتین در حدود 75 کشور تولید و بهره برداری از بیش از 10000 نوع محصولات غیر نظامی و صنعتی است. اعتماد بیش از 125 کشور و منطقه در جهان مصرف کننده در هنکل علامت های تجاری و فن آوری. گروه هنکل فورچون 500 شرکت بالا جهانی 500 و فوربس به یکی از جهان، در بیزینس ویک "1000 با ارزش ترین شرکت ها در جهان"، شامل "صنعتی بارگیری در این هفته" (ایالات متحده آمریکا) و "چه" مدیر "تاریخ (آلمان) به عنوان" شرکت جهان بهترین مدیریت.

3. PPG صنایع (ایالات متحده آمریکا) $11900 PPG صنایع (ایالات متحده آمریکا)

شرکت صنعتی PPG (PPG)، تاسیس در سال 1883، دفتر مرکزی در ایالات متحده آمریکا در شهر پیتسبورگ شرکت تولید جهانی است. تولید و مدیریت تخت پوشش شیشه ای طولانی فایبر گلاس, مواد شیمیایی صنعتی و تخصصی موقعیت پیشرو در جهان است. PPG کارخانه بیش از 130 در جهان واقع در 21 کشور در مجموع بیش از 30000 کارکنان است و در فهرست فورچون 500 States.Is متحده جهان اول خودرو رنگ سازنده و تولید کننده حرفه ای از مواد شیمیایی. شرکت صنعتی PPG (PPG) SigmaKalon (SigmaKalon) به دست آورد

4. Sherwin - xuanwei ویلیامز (ایالات متحده آمریکا). ویلیامز (ما) 8000 دلار

Xuanwei. شرکت ویلیامز (Sherwin - ویلیامز) دفتر مرکزی در کلیولند اوهایو آمریکا. از سال 1866، تهیه شده است و به جهان ارائه کیفیت رنگ به طور گسترده ای مورد استفاده در دکوراسیون معماری پل جاده صنعتی تعمیر و نگهداری کشتی های وسایل نقلیه، زمینه هوافضا. شرکت Xuanwei چند کارخانه های تولیدی سراسر جهان، مراکز توزیع و مرکز تحقیقات تجربی را ایجاد کرده است.

5. Sunbodhi (آلمان) سرعت قلدر بیش از $7800 (آلمان)

پهلوان پنبه سرعت (Sunbodhi) بیشتر نفت در آلمان (آلمان ملی نفت)، پوشش های آلمان، Sunbodhi سرعت قلدر بیش از سه شرکت از طریق یک سری از ادغام و سازماندهی مجدد وحدت گروه شرکت. گروه دفتر مرکزی در برلین، جهان ده بزرگ نفت و گاز شرکت یکی از کسب و کار در سراسر تمام جنبه های صنعت نفت و گاز است، می توان به سه بخش کسب و کار تقسیم می شود: بالادست (اکتشاف نفت خام و گاز طبیعی و تولید، گاز طبیعی و برق). پایین دست (تصفیه، نفت تصفیه شده محصولات تجارت بین المللی و فروش نفت خام و انواع روغن های تصفیه شده) و صنایع شیمیایی. سرعت قلدر بیشتر کسب و کار شیمیایی شامل ادغام از جهان عمده نفت شرکت نفت شیمی و کسب و کار، از جمله ميانجی شیمیایی و شیمی خوب عمدتا در لاستیک های صنعتی، پوشش، رنگ، رزین، درمان عامل است پلت چسبان و فلز پوشش، و غیره.

6. Usarrow (ایالات متحده آمریکا) انوری (ما) $7600

شرکت انوری (Usarrow) یک گروه متنوع از شرکت بین المللی، قدرت های اقتصادی و فنی فراوان و نام تجاری قوی نفوذ. انوری شرکت با بیش از 50 شاخه و کارخانجات در سراسر جهان، ده ها هزار نفر از کارکنان محصول برنامه را پوشش می دهد یک خانواده برای تزئین بزرگ مهندسی, پوشش صنعتی و متفرقه. انوری پوشش در لس آنجلس دفتر مرکزی، در بازار چین محصولات هستند رنگ metope با کارایی بالا، پوشش سطوح چوبی، fluorocarbon رنگ، رنگ کف، رنگ های صنعتی و شیمیایی مواد اولیه، و غیره.

7. دوپونت (آمریکا)، دوپانت (ما) $6500

دوپونت (DuPont) سرمایه گذاری های جهانی بر اساس تحقیقات، ارائه بشر در مواد غذایی و تغذیه، مراقبت های بهداشتی، لباس، خانه و ساخت و ساز, الکترونیک و حمل و نقل راه حل کیفیت در زمینه علوم زیستی افزایش می توانید. شركت Dupont در 1802، 70 کشور در تجارت جهانی، در کل بیش از 79000 کارکنان. در ایالات متحده بیش از 40 r&d و مشتری خدمات آزمایشگاه، در 11 کشور جهان بیش از 35 آزمایشگاه.

8. پوشش بی ای اس اف (آلمان)، بی ای اس اف (آلمان) $6400

پوشش بی ای اس اف (بی ای اس اف) یکی از معروف ترین شرکتهای شیمیایی جهان است. تولید پایه در 40 کشور، مشتریان کسب و کار ارتباط با بیش از 170 کشور جهان است. بی ای اس اف محصولات بسیار گسترده است، از جمله مواد شیمیایی با ارزش، پلاستیک، رنگ، پوشش خودرو، عوامل حفاظت گیاه، دارو، مواد، نفت و گاز طبیعی، و غیره است. در حال حاضر شرکت basf یکی از صنایع شیمیایی چین عمده سرمایه گذار خارجی, است آن مورد 2200 کارکنان.

9. RPMInternational، Inc. (ایالات متحده آمریکا) شرکت های بین المللی (ما) $4100 دور در دقیقه

دور بین المللی inc. است شرکت، تولید کننده بزرگترین جهان پوشش تخصص و مهر و موم. محصولات صنعتی عبارتند از: پوشش های ضد خوردگی، پوشش کف و مواد شیمیایی تخصصی. نام تجاری صنعتی عمده ای پرگل Tremco Stonhard و Dryvit.Coating برای محصولات الکترونیکی استفاده شده توسط بازار مصرف کننده حرفه ای، تعمیر و نگهداری خانه و دکوراسیون، کشتی تعمیر و نگهداری، و غیره.

10-Valspar Valspar (ایالات متحده آمریکا) است (ما) $3500

Valspar (شرکت Valspar) یکی از جهان بزرگترین تولید کنندگان رنگ کل شاخه 80 در سراسر جهان است. شرکت Valspar در 1806 تاسیس شد، دفتر مرکزی شرکت در مینه سوتا، ذکر شده در نیویورک بورس اوراق بهادار، سهام کد برای "وال" واقع شده است. Valspar 4 عملیات تولید در چین که در شانگهای، گوانگدونگ dongguan، شنژن و shunde واقع شده است. Valspar شرکت ادغام و اکتساب huarun رنگ با موفقیت.

Hot Tags: وینیل پیچیده mfc دانه چوب ملامین مواجه صفحات چوبی درب کابینت آشپزخانه، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

پرس و جو

محصولات مرتبط