کشور سبک PVC مدولار Curved کلاسیک کابینت آشپزخانه بریزبن

کابینت آشپزخانه کلاسیک منحصر به فرد مدولار PVC در کشور کشور بریزبن و امریکا. نه پیگیری سبک زرق و برق دار، ظریف آمریکایی. رنگ اصلی اتاق گرم است. مبلمان برای پرده منحنی کلاسیک، مبلمان، درب، پنجره رنگ به سفید. با انواع زیور آلات گلدار، غنی ...

چت کن

جزئیات محصول

کابینت آشپزخانه کلاسیک منحصر به فرد مدولار PVC در کشور کشور بریزبن و امریکا.

نه پیگیری سبک زرق و برق دار، ظریف آمریکایی. رنگ اصلی اتاق گرم است. مبلمان برای پرده منحنی کلاسیک، مبلمان، درب، پنجره رنگ به سفید. با استفاده از انواع زیور آلات گلدار، تغییرات خط چوب غنی، تاکتیک های پیشگیرانه پرده غار، یک مدل تزئینی داخلی به سبک سنتی غرب است، محیط فضایی و فضای بسیار زیبا و غنی و عاشقانه. بیان ساده ای از ایالات متحده آمریکا این کشور مهاجرت در فرهنگ نژاد ترکیبی از طعم و مزه زندگی جدید.

مشخصات.

مدل

LQ-24

نوع کابینه

کابینت آشپزخانه شیکر سبک آمریکایی

پانل درب

22mm MDF شیکر پانل درب با پایان PVC فیلم.

کابینه جعبه

تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با پایان ملامین.
نئوپان MFC 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.

مدل درب

پنل درب سبک شاکر

سخت افزار

BLUM / DTC / Hettich دیگر مارک سخت افزار دیگر

MOQ

1 مجموعه کابینت

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد

زمان تولید

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

دوره ضمانت

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.

نقشه ها تایید می شوند

هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

دکوراسیون آشپزخانه سبک آمریکایی

1.jpg

اول از همه سبک آمریکایی در نظر ما بسیار ساده و طبیعی است، بنابراین بسیاری از مبلمان هستند رنگ چوب و یا ساده، در حالی که مواد مبلمان از چوب طبیعی و اغلب چوب جامد گرفته شده است، اما ما تنها مبلمان متوجه رنگ و اما خطوط و دکوراسیون آن را متوجه نشدم. در واقع، یکی از ویژگی های سبک آمریکایی روستا، خطوط ساده و صاف مبلمان خود است، اصلاحات زیاد و زینت، مانند این اثر دکوراسیون آشپزخانه روستایی روستایی آمریکایی شما به وضوح می توانید این ویژگی را احساس کنید. تمام مبلمان آشپزخانه بسیار ساده و سخاوتمندانه است، خطوط کلی کابینت صاف و زیبا، صفحات سنگ مرمر، تمیز و صاف، رنگ چوب و مبلمان سفید سفید، نقطه به نقطه در برابر یکدیگر، به طوری که رنگ آشپزخانه روشن و پر از زنده گی . در همان زمان گل هایی در آشپزخانه و گلدان های گلدان وجود خواهد داشت، آن را پر از حیاتی می کند. به آشپزخانه با طرح کلی نگاه کردیم، مردم نوعی فضای ساده و طبیعی، تازه و زیبا را احساس می کنند.

دوم، حومه آمریكا با بافت گرم مشخص می شود، استفاده هوشمندانه از سبک روستایی آمریكایی رنگ و مواد منحصر به فرد، به طوری كه خانه ی شما را به داستان یك محل تبدیل می كند. مانند این اثر دکوراسیون برای دیدن کل اتاق با رنگ سبز تازه و طبیعی است. دیوارها با تصویر زمینه سبز تازه و طبیعی با سبز تزئینی تزئین شده اند. کابینت و میز در کنار دیوار قرار می گیرند، کابینت کنار تخت با گلدان های شبیه شده و لامپ های میز قرار می گیرد. پنجره کف از پرده های کیفیت نخ، بافت نرم است، به طوری که می تواند رانش باد. در پنجره یک مبل صندلی قرار گرفته است، این صندلی صندلی است گل سبز، زیبا و هماهنگ است. در چنین بازی زیبا، شما می توانید تصور کنید که مالک زمان بیکاری آرام و راحت است.Hot Tags: کشور سبک PVC مدولار کوره منحنی کابینت آشپزخانه brisbane، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

پرس و جو

محصولات مرتبط