آماده ناتمام مت سفید کرم شاکر کابینت آشپزخانه مدولار پی وی سی ساخته شده

آماده ساخته ناتمام مات سفید کرم تکان دهنده PVC کابینت آشپزخانه مدولار ترک در حال اجرا پسران و دختران برنج طلایی خانه رعیتی بترکد برنج شناور...... چه در دوران کودکی خنده و یا ساختمان های بلند در حال حاضر تحت همه رویای آرامش است فشار زندگی شهر شلوغ...

چت کن

جزئیات محصول

آماده ناتمام مات سفید کرم تکان دهنده PVC کابینت آشپزخانه مدولار ساخته شده

ترک در حال اجرا پسران و دختران برنج طلایی خانه رعیتی بترکد برنج شناور...... همه رویای آرامش است که آیا آن را در دوران کودکی خنده است و یا در حال حاضر ساختمان های بلند در زندگی شلوغ شهری اروپا سبک کشور همیشه می دهد احساس فشار آرامش. کابینت سبک کشور اروپایی به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به مردم خاطرات گذشته. آیا شما آورده بازگشت خاطرات دوران کودکی خود را از مادر بزرگ او این را با فضای نوستالژیک قوی سبک دکوراسیون آشپزخانه, استفاده از?

مشخصات.

مدل

LQ-21

کابینه نوع

کابینت آشپزخانه سبک کشور های اروپا

پانل درب

18/22 میلی حک شده ام دی اف وارد پایان فیلم پی وی سی درب

کابینت جعبه

16 18 mm تخته سه لا با ملامین به پایان برسد.
صفحات چوبی MFC 16 / 18mm با ملامین به پایان برسد.
تخته سه لا 16/18 میلی متر با روکش توس نقاشی پایان.

مدل درب

پانل درب های چوبی حک شده (درب شکل را می توان انتخاب)

سخت افزار

بلوم / DTC / Hettich دیگر برند سخت افزار

کشورهاي

1 مجموعه کابینت

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو

نحوه طراحی کابینت آشپزخانه به سبک کشور

علاوه بر طراحی کلی آشپزخانه با سبک طراحی کلی، بلکه با توجه به نیاز مصرف کنندگان در برنامه فضای آشپزخانه خود را که اختصاص بخش بزرگی از طراحی کابینت. دهد عکس سبک آشپزخانه طراحی آشپزخانه مناسب فضای برنامه ریزی برای تقویت استفاده تجاری و فضای شما ظریف و پر از آمریکا; به سبک آمریکایی تزئینی، منحصر به فرد ویژگی های دکوراسیون، گل شکوفه دهی این فضا تبدیل کامل و بیشتر طعم. سفید و چوبی عناصر هم تنیده با گرم بافت یادآور مادر بزرگ سخت کار در آشپزخانه هنگام آشنایی با عطر دلتنگ دست خوش پیشامد میشه.

400.jpg

در تصویر بالا طراحی کابینت با استفاده از بسیاری از سفید به عنوان تن رنگ فضای سفید به عنوان یکی از کلاسیک رنگ, با دوام, مهم ترین چیز این است که مردم را احساس ظریف و خالص, سقف لوستر نسبت فضا را تنظیم می کند، فشرده سازی الگوی ساخت فضای پر از genial.

500.jpg

در شکل بالا منطقه وسیعی کاربرد عناصر چوبی فضای تازه و طبیعی است، به ارمغان می آورد از الگوی اصلی اشاره توهم گرم، هیئت مدیره و جدول مربوط به هر یک دیگر، را بیشتر بتن طبیعی انتخاب اروپا مبلمان بسیار محبوب است، خطوط صاف exudes احساسات موثر است.

600.jpg

علاوه بر سطح دکوراسیون، اما همچنین باید با دقت در نظر گرفته است آشپزخانه سازی آشپزخانه نیز نیازهای ذخیره سازی فضای قابل توجه پراکنده چیزهایی توجه بیش از حد به در معرض مقابل تخریب متعلق به باید زیبایی فضای میزان استفاده گامی مهم تر طراحی دکوراسیون کامل است، اما همچنین طراحی کابینت در باید به طور جدی فکر کنم مشکل.

طراحی آشپزخانه اپن است خوب مزیت به وسعت دید هماهنگ و یکپارچه سبک نیز اجازه فضا درجه آرامش است نه غیر منتظره، بازگرداندن نور پایین, کار پس از راحتی و سهولت.


Hot Tags: آماده ساخته ناتمام مات سفید کرم تکان دهنده PVC کابینت آشپزخانه مدولار، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

پرس و جو

محصولات مرتبط